VIMS - Verified Industrial Maintenance Solutions        Szkolenia - Mobius Institute - VIMS - Verified Industrial Maintenance Solutions
mobius institute baner

Szkolenia Mobius Institute

UTRZYMANIE RUCHU ZORIENTOWANE NA NIEZAWODNOŚĆ

Od optymalizacji, przez bezpieczeństwo aż po diagnostykę i zapobieganie awariom.

Akademia Szkoleniowa VIMS specjalizuje się w szkoleniach związanych z optymalizacją, bezpieczeństwem, diagnostyką oraz zapobieganiem awariom. Certyfikowane materiały szkoleniowe stworzone są przez Mobius Institute, który znany jest z używania symulacji i animacji w celu łatwego zrozumienia zagadnień.

Partner Mobius Institute™

Szkolenia online

Zdobądź wiedzę na najwyższym poziomie, nie wychodząc z domu/ pracy.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia w Twojej firmie w odpowiednim dla Ciebie terminie.

Szkolenia otwarte

Szeroka gama kursów szkoleniowych w zakresie monitorowania stanu maszyn.

logo VIMS

NIEZALEŻNE CERTYFIKOWANE SZKOLENIA

Profesjonalne rozwiązania dla służb utrzymania ruchu

Kursy szkoleniowe Mobius posiadają akredytacje zgodnie z międzynarodową normą ISO/IEC 17024, co potwierdza spełnienie najwyższych standardów w zakresie jakości kursu, niezależności treści i integralności procesu egzaminacyjnego. Niektóre programy uniwersyteckie dla absolwentów oraz Society of Maintenance & Reliability Professionals (SMRP) spełniają podobne standardy, jednak kursy Asset Reliability Practitioner są szeroko rozpoznawane i szanowane na całym świecie.

Uprawnienia zawodowe

Certyfikat ISO nadaje prawdziwą wartość możliwościom nauki i awansu zawodowego.

Jakość kursów

Animacje, symulacje i szczegółowa grafika sprawiają, że uczniowie czerpią przyjemność z procesu uczenia się i rozumieją wszystko, co jest omówione na kursie.

Szkolenie eksperckie

Nasi instruktorzy nie tylko prowadzą kursy, ale są doświadczonymi profesjonalistami w zakresie niezawodności, którzy z entuzjazmem pomagają uczniom w praktycznym zastosowaniu wiedzy.

audyt utrzymania ruchu

Kalendarz szkoleń otwartych

KURSDATAMIEJSCE
VCAT I27.02. – 01.03.2024Kraków
ARP-A27.02. – 01.03.2024Kraków
VCAT I28.05. – 31.5.2024Kraków
ARP-A28.05. – 31.5.2024Kraków
IRT I11.06. – 14.06.2024Kraków
VCAT II01.07. – 05.07.2024Kraków
VCAT I17.09. – 20.09.2024Kraków
ARP-A17.09. – 20.09.2024Kraków
VCAT II30.09. – 4.10.2024Kraków
VCAT I19.11. – 22.11.2024Kraków
ARP-A19.11. – 22.11.2024Kraków
VCAT II9.12. – 14.12.2023Kraków
logo VIMS

DIAGNOSTYKA WIBRACYJNA

Do wyboru przyszłych kursantów są profesjonalne szkolenia wibrodiagnostyczne, materiały szkoleniowe oraz możliwość przystąpienia do egzaminów certyfikujących.

Szkolenia MOBIUS zostały przygotowane w sposób gwarantujący zdobycie niezbędnej wiedzy wibrodiagnostycznej, dzięki której samodzielnie ocenisz stan maszyn przemysłowych i zrozumiesz, jak zagwarantować optymalne warunki pracy aby uniknąć niespodziewanych awarii oraz kosztownych postojów.

Diagnostyka wibracyjna VCAT I

Junior Vibration Analysis – kurs podstawowy dedykowany osobom wchodzącym w obszar analizy drgań, osobom zbierającym dane drganiowe oraz tym, którzy chcą lepiej zrozumieć analizę drgań i monitorowanie stanu.

Diagnostyka wibracyjna VCAT II

Intermediate Vibration Analysis – kurs średniozaawansowany przeznaczony dla osób, które mogą wykazać się doświadczeniem przynajmniej 18 miesięcznym w obszarze analizy drgań, dobrze rozumieją teorię drgań i znają stosowaną w tym obszarze terminologię.

Diagnostyka wibracyjna VCAT III

Senior Vibration Analysis – kurs zaawansowany dla specjalistów diagnostów, dla których analiza widmowa nie stanowi problemu, ale które chcą pogłębić swoje umiejętności.

logo VIMS

ASSET RELIABILITY PRACTITIONER (ARP)

Dodatkowo w ofercie naszej firmy znajdują się szkolenia o tematyce poprawy niezawodności maszyn oraz wydajności procesów w przedsiębiorstwach. Cykl szkoleń przeznaczony jest dla kierownictwa i działów zarządzających, które kontrolują pracę maszyn i są odpowiedzialne za utrzymanie ich wysokiej wydajność. Szkolenie ARP w zależności od stopnia zaawansowania kursantów zostało podzielone na trzy etapy:

ARP: Advocate
(ARP-A)

Asset Reliability Practitioner: Advocate (ARP-A) – kurs przeznaczony dla wyższego kierownictwa, menadżerów utrzymania ruchu i zarządzania produkcją, inżynierów, młodszych inżynierów ds. niezawodności oraz specjalistów ds. monitorowania stanu technicznego zasobów produkcyjnych, którzy chcą poznać strategiczne podejście i procesy zmierzające do poprawy niezawodności i wydajności zakładów produkcyjnych.

ARP: Engineer
(ARP-E)

Asset Reliability Practitioner: Reliability Engineer (ARP-E) – kurs przeznaczony dla inżynierów ds niezawodności odpowiedzialnych za utrzymywanie i poprawę niezawodności i wydajności organizacji oraz dla innych osób, które chcą zdobyć dogłębną wiedzę dotyczącą procesu zmierzającego do poprawy niezawodności i wydajności organizacyjnej.

ARP: Reliability Leader
(ARP-L)

Asset Reliability Practitioner: Reliability Leader (ARP-L) – kurs przeznaczony dla osób, które objęły kierowniczą rolę w programie budowania i poprawy niezawodności oraz wydajności organizacji. Ta odpowiedzialna i pełna wyzwań funkcja wymaga dobrego przygotowania oraz głębokiej i uporządkowanej wiedzy, aby prowadzone działania zakończyły się sukcesem. dla specjalistów diagnostów, dla których analiza widmowa nie stanowi problemu, ale które chcą pogłębić swoje umiejętności.

logo VIMS

TERMOGRAFIA W PODCZERWIENI (IRTCAT-I)

Kurs ISO 18436-7 Termografia CAT-I jest przeznaczone dla osób obsługujących kamery termowizyjne w różnych warunkach
i do różnych celów, przeprowadzania inspekcje IR oraz wykonywania raportować.

logo VIMS

DIAGNOSTYKA ULTRADŹWIĘKOWA (UCAT I)

Kurs ISO 18436 UCAT I jest przeznaczony dla „praktyków”, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie diagnostyki ultradźwiękowej w powietrzu/konstrukcji maszyn wirujących, urządzeń procesowych i elektrycznych.

error

Pozostań z nami w kontakcie | Let's keep in touch

Facebook
YouTube
LinkedIn
LinkedIn