Kontakt

Jeżeli nie mogłeś znaleźć informacji, której potrzebujesz lub jeżeli chciałbyś wycenić zamówienie bardzo prosimy skorzystaj z formularza poniżej.

  Imię i nazwisko *
  E-mail *
  Telefon
  Firma *
  Skąd się o nas dowiedziałeś?

  * Pola wymagane

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm). Zostałem/zostałam poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy VIMS informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. z 2002 roku, Nr 144, poz. 1204 ze zm.)*

  Reklamacje

  W przypadku podejrzenia usterki produktu zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na adres info@vims.pl (podając numer oferty w temacie wiadomości).

  Pobierz formularz reklamacyjny tutaj.