VIMS - Verified Industrial Maintenance Solutions        Najnowsza wersja Motion Amplification® 3.1 - VIMS - Verified Industrial Maintenance Solutions
motion amplification 3.1

Najnowsza wersja Motion Amplification® 3.1

W ostatnich miesiącach RDI Technologies™ skupiło się na wprowadzeniu kolejnej, ekscytującej aktualizacji do naszych użytkowników Iris M ™, Iris MX ™ i Iris CM ™. Wzbogacona wersja jest pełna nowych funkcjonalności, skupionych na rozszerzeniu możliwości Motion Amplification® i ułatwieniu użytkowania oprogramowania.

Skoncentrowaliśmy się głównie na wdrażaniu funkcji, w oparciu o opinie Klientów, aby maksymalnie ułatwić praktyczne wykorzystanie naszej technologii. Aktualizacja udostępnia prostsze sposoby gromadzenia i przetwarzania danych, a oto tylko kilka najważniejszych:
  • Nowy tryb analizy w wysokiej gęstości klatkowania (HDR)
  • Tryb HDR jest teraz częścią analizy Motion Amplification® i nie wymaga już specjalnego trybu akwizycji. Co więcej, wszystkie nagrania są wstecznie kompatybilne. Z łatwością uzyskuj filmy z bardziej precyzyjnym ruchem i szczegółami oraz zobacz niezrównaną rozdzielczość czasową, podczas odtwarzania wideo!
  • Kompatybilność z kamerami Photron i Vision Research – dzięki naszym nowym, szybkim modułom plug-in można teraz używać Motion Amplification® i Acquisition ™, z szerokim zakresem kamer Photron i Vision Research. Kamery te są wyposażone w technologię „plug and play” i rozszerzają możliwości szybkiego wzmocnienia ruchu.
  • Wyzwalanie – w trybie Acquisition możesz uzbroić kamerę w wyzwalanie zarówno przed startem jak i po starcie nagrywania. Kamera zbuforuje wideo i zapisze dane zebrane przed naciśnięciem przycisku nagrywania. Dzięki temu rejestracja pojedynczych wydarzeń jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
  • Region zainteresowania (ROI) na żywo – nie musisz się już zastanawiać, jak bardzo coś się porusza, zanim naciśniesz przycisk nagrywania. Teraz możesz rysować regiony zainteresowania i mierzyć przemieszczenie bezpośrednio podczas akwizycji. Tworzy to potężną funkcjonalność w połączeniu z Live Motion Amplification® i umożliwia wykreślnie przebiegów czasowych i widm.
  • 60+ zmian użytkowych i ułatwiających pracę – wdrożyliśmy ponad 60 nowych funkcji i zmian w funkcjonalności, które ułatwią Ci obsługę: od wyboru przefiltrowanych danych bezpośrednio ze szczytów widmowych w Motion Amplification®, po automatyczne ustawianie progów. Wszystkie zmiany zostały zaprojektowane w celu przyspieszenia pomiarów i zostały wdrożone w oparciu o bezpośrednie opinie Klientów.
  • Nowe funkcje Iris CM – Funkcjonalność Iris CM została znaczącą rozszerzona. Pojawiły się opcje wyzwalania sygnałem IEPE ogólnego przeznaczenia i 4-20 mA. Iris CM można teraz skonfigurować z niewielkim komputerem przemysłowym PC, który jest skalowalny poprzez połączenie w sieć wielu systemów, dzięki czemu jest łatwiejszy do wdrożenia niż kiedykolwiek.
  • Zapis długoterminowy – Czy proces lub ruch występuje w długim okresie? Teraz możesz skonfigurować nagrywanie przez długi okres czasu, ustawiając liczbę klatek na sekundę lub kilka minut. Możesz łatwo skonfigurować nagrywanie dla procesów, których pomiar zajmuje więcej czasu.
  • Progowanie w akwizycji i 8-bitowe – progowanie wideo jest jedną z naszych najczęściej używanych funkcji. Można to teraz zrobić bezpośrednio w akwizycji i przy nagrywaniu w niskim zakresie dynamiki.
  • Eksport do pojedynczego pliku z kompresją – teraz możesz wyeksportować wszystkie swoje dane do jednego pliku, aby łatwiej przenieść je na inny komputer lub dysk. Ten plik można również skompresować, aby uzyskać mniej danych.

Zapisz się na dedykowane seminarium internetowe, na którym omówimy nowe funkcje podczas prezentacji programu w czasie rzeczywistym: https://vims.pl/motion-amplification-3-1

lub napisz do nas widomość w celu doprecyzowania terminu zdalnego seminarium.

☰ filtry
error

Pozostań z nami w kontakcie | Let's keep in touch

Facebook
YouTube
LinkedIn
LinkedIn