VIMS - Verified Industrial Maintenance Solutions        Konferencja - Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych, Legnica - VIMS - Verified Industrial Maintenance Solutions

Konferencja – Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych, Legnica

Zapraszamy na Konferencję Techniczną organizowaną przez Axon Media Group poświęconą aspektom szeroko rozumianego Utrzymania Ruchu w zakładach produkcyjnych.

W trakcie konferencji nasz ekspert Jacek Stec wygłosi prezentację „Zobaczyć, to uwierzyć – innowacyjne techniki diagnostyczne”.
Wydarzenie będzie także świetną okazją do zapoznania się z technologią Motion Amplification® firmy RDI Technologies Inc., która jest kluczem do określenia usterek w maszynach i infrastrukturze oraz przemysłowych kamer akustycznych CRYSOUND, które pomagają szybko wykryć problemy próżniowe, wycieki powietrza i gazu w instalacjach technologicznych.

Zachęcamy również do zapoznania się szeroką gamą analizatorów Adash Ltd., systemami ciągłego monitorowania – TWave S.L., czujnikami drgań firmy Hansford Sensors Ltd oraz systemami ciągłego monitoringu oleju z obrazowaniem – Atten2 Deep monitoring solutions.

5 marca (wtorek) | 8:00 – 15:15
Hotel Qubus Legnica, ul. Skarbowa 2, Legnica

☰ filtry
error

Pozostań z nami w kontakcie | Let's keep in touch

Facebook
YouTube
LinkedIn
LinkedIn