VIMS - Verified Industrial Maintenance Solutions        Kolorowa amplifikacja ruchu w wersji oprogramowania 3.2 jest już dostępna! - VIMS - Verified Industrial Maintenance Solutions
Motion Map

Kolorowa amplifikacja ruchu w wersji oprogramowania 3.2 jest już dostępna!

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna najnowsza wersja oprogramowania do amplifikacji ruchu RDI.

Uwagi Klientów wdrożone z użyciem najnowszej technologii, pozwoliły w wersji 3.2 zwiększyć możliwości wykorzystania Motion Amplification® w zakładach produkcyjnych, stacjach prób, ośrodkach naukowych i prototypowaniu.

 

 

Kluczowe cechy:

  • Najlepsza w swojej klasie, cyfrowa stabilizacja obrazu: zostały opracowane i wdrożone najnowocześniejsze techniki stabilizacji obrazu, aby sprostać takim wyzwaniom środowiskowym, jak niesztywne podesty i powierzchnie pomiarowe. Zastosowanie tej techniki przetwarzania jeszcze bardziej zwiększa stabilność i przejrzystość plików MP4.
  • Mapa względnej fazy: Dzięki najnowszej wersji oprogramowania do analizy Motion Amplification® można teraz graficznie wyświetlić względną fazę dla określonej częstotliwości, na całym obrazie. Podobnie jak w przypadku mapy ruchu (dostępna od wersji 3.0), nowa funkcja mapy faz, pozwala użytkownikowi wizualizować względną fazę, za pomocą różnokolorowych obszarów na całym obrazie. Dzięki temu, można łatwo zobaczyć elementy przesunięte w fazie. Daje to Użytkownikowi szybki pogląd na przybliżone zależności fazowe, bez konieczności użycia wielu punktów pomiarowych ROI.
  • Wykresy różnic: Zapewnia użytkownikom możliwość określenia względnego ruchu między wieloma obszarami ROI.
  • Metrologia (linijka – odległość i kąt): Użytkownicy mogą nakładać odległości i kąty na filmy i dokumentować na obrazie odległości między obiektami. Dzięki tej funkcji można również określać kąty między krytycznymi liniami lub elementami na obrazie.
  • Ścieżka audio: można teraz dodawać w tle narrację i muzykę do projektów Motion Studio. Komunikacja w zakresie kreowania historii i raportowania wyników w wyeksportowanym formacie MP4 stała się jeszcze łatwiejsza.

 

Oprócz tych kluczowych funkcji, wersja 3.2 zawiera również wiele funkcji użytkowych, które pozwalają ulepszać nagrania, eksportować zawartość do wielu formatów, dodawać logo, adnotacje i nie tylko.

 

Jak uzyskać wersję 3.2:

  1. Zaloguj się na swoje konto użytkownika RDI
  2. Przejdź do sekcji Aktualizacje oprogramowania

 

Jeśli nie masz pewności, czy Twoja umowa dotycząca aktualizacji oprogramowania i wsparcia jest aktualna, wypełnij ten formularz, aby skontaktować się z pomocą techniczną. Jeśli potrzebujesz pomocy przy instalacji oprogramowania, przejdź na stronę pomocy tutaj.

 

Nowe akcesoria

Dostępne są dwa nowe produkty, jako dodatki do Twojego zestawu Iris ™: Laserowy miernik prędkości obrotowej Tacho i kolorowa kamera Iris M ™ Color Camera.

 

Integrację laserowego czujnika prędkości obrotowej Tacho można wykorzystać do „zamrożenia” obrotowej części maszyny, jak wał, sprzęgło lub łopata i wizualizacji niesynchronicznego ruchu.

 

Kolorowa kamera Iris M™ umożliwia rejestrowanie niesamowitych filmów w kolorze!, przy użyciu technologii Motion Amplification®.

 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy więcej informacji o nowych dodatkach i funkcjonalnościach oraz korzyściach, jakie mogą przynieść w Twojej pracy.

☰ filtry
error

Pozostań z nami w kontakcie | Let's keep in touch

Facebook
YouTube
LinkedIn
LinkedIn