mobius institute baner

Szkolenia Mobius Instytut

UTRZYMANIE RUCHU ZORIENTOWANE NA NIEZAWODNOŚĆ

Od optymalizacji, przez bezpieczeństwo aż po diagnostykę i zapobieganie awariom.

Akademia Szkoleniowa VIMS specjalizuje się w szkoleniach związanych z optymalizacją, bezpieczeństwem, diagnostyką oraz zapobieganiem awariom. Certyfikowane materiały szkoleniowe stworzone są przez Mobius Institute, który znany jest z używania symulacji i animacji w celu łatwego zrozumienia zagadnień.

Partner Mobius Institut™

Szkolenia online

Zdobądź wiedzę na najwyższym poziomie, nie wychodząc z domu/ pracy.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia w Twojej firmie w odpowiednim dla Ciebie terminie.

Szkolenia otwarte

Szeroka gama kursów szkoleniowych w zakresie monitorowania stanu maszyn.

logo VIMS

NIEZALEŻNE CERTYFIKOWANE SZKOLENIA

Profesjonalne rozwiązania dla służb utrzymania ruchu

Kursy szkoleniowe Mobius posiadają akredytacje zgodnie z międzynarodową normą ISO/IEC 17024, co potwierdza spełnienie najwyższych standardów w zakresie jakości kursu, niezależności treści i integralności procesu egzaminacyjnego. Niektóre programy uniwersyteckie dla absolwentów oraz Society of Maintenance & Reliability Professionals (SMRP) spełniają podobne standardy, jednak kursy Asset Reliability Practitioner są szeroko rozpoznawane i szanowane na całym świecie.

Uprawnienia zawodowe

Certyfikat ISO nadaje prawdziwą wartość możliwościom nauki i awansu zawodowego.

Jakość kursów

Animacje, symulacje i szczegółowa grafika sprawiają, że uczniowie czerpią przyjemność z procesu uczenia się i rozumieją wszystko, co jest omówione na kursie.

Szkolenie eksperckie

Nasi instruktorzy nie tylko prowadzą kursy, ale są doświadczonymi profesjonalistami w zakresie niezawodności, którzy z entuzjazmem pomagają uczniom w praktycznym zastosowaniu wiedzy.

audyt utrzymania ruchu

VIBRATION ANALYSIS (VA)

Do wyboru przyszłych kursantów są profesjonalne szkolenia wibrodiagnostyczne, materiały szkoleniowe oraz możliwość przystąpienia do egzaminów certyfikujących.

Szkolenia MOBIUS zostały przygotowane w sposób gwarantujący zdobycie niezbędnej wiedzy wibrodiagnostycznej, dzięki której samodzielnie ocenisz stan maszyn przemysłowych i zrozumiesz, jak zagwarantować optymalne warunki pracy aby uniknąć niespodziewanych awarii oraz kosztownych postojów.

Vibration Analysis
VA CAT-I

Junior Vibration Analysis – kurs podstawowy dedykowany osobom wchodzącym w obszar analizy drgań, osobom zbierającym dane drganiowe oraz tym, którzy chcą lepiej zrozumieć analizę drgań i monitorowanie stanu.

Vibration Analysis
VA CAT-II

Intermediate Vibration Analysis – kurs średniozaawansowany przeznaczony dla osób, które mogą wykazać się doświadczeniem przynajmniej 18 miesięcznym w obszarze analizy drgań, dobrze rozumieją teorię drgań i znają stosowaną w tym obszarze terminologię.

Vibration Analysis
VA CAT-III

Senior Vibration Analysis – kurs zaawansowany dla specjalistów diagnostów, dla których analiza widmowa nie stanowi problemu, ale które chcą pogłębić swoje umiejętności.

logo VIMS

ASSET RELIABILITY PRACTITIONER (ARP)

Dodatkowo w ofercie naszej firmy znajdują się szkolenia o tematyce poprawy niezawodności maszyn oraz wydajności procesów w przedsiębiorstwach. Cykl szkoleń przeznaczony jest dla kierownictwa i działów zarządzających, które kontrolują pracę maszyn i są odpowiedzialne za utrzymanie ich wysokiej wydajność. Szkolenie ARP w zależności od stopnia zaawansowania kursantów zostało podzielone na trzy etapy:

ARP: Advocate
(ARP-A)

Asset Reliability Practitioner: Advocate (ARP-A) – kurs przeznaczony dla wyższego kierownictwa, menadżerów utrzymania ruchu i zarządzania produkcją, inżynierów, młodszych inżynierów ds. niezawodności oraz specjalistów ds. monitorowania stanu technicznego zasobów produkcyjnych, którzy chcą poznać strategiczne podejście i procesy zmierzające do poprawy niezawodności i wydajności zakładów produkcyjnych.

ARP: Engineer
(ARP-E)

Asset Reliability Practitioner: Reliability Engineer (ARP-E) – kurs przeznaczony dla inżynierów ds niezawodności odpowiedzialnych za utrzymywanie i poprawę niezawodności i wydajności organizacji oraz dla innych osób, które chcą zdobyć dogłębną wiedzę dotyczącą procesu zmierzającego do poprawy niezawodności i wydajności organizacyjnej.

ARP: Reliability Leader
(ARP-L)

Asset Reliability Practitioner: Reliability Leader (ARP-L) – kurs przeznaczony dla osób, które objęły kierowniczą rolę w programie budowania i poprawy niezawodności oraz wydajności organizacji. Ta odpowiedzialna i pełna wyzwań funkcja wymaga dobrego przygotowania oraz głębokiej i uporządkowanej wiedzy, aby prowadzone działania zakończyły się sukcesem. dla specjalistów diagnostów, dla których analiza widmowa nie stanowi problemu, ale które chcą pogłębić swoje umiejętności.

logo VIMS

TERMOGRAFIA PODCZERWIENI (IRTCAT I)

Kurs ISO 18436 Termografia CAT-I jest przeznaczone dla osób obsługujących kamery termowizyjne w różnych warunkach i do różnych celów, przeprowadzania inspekcje IR oraz wykonywania raportować.

logo VIMS

DIAGNOSTYKA ULTRADŹWIĘKOWA (UCAT I)

Kurs ISO 18436 UA CAT-I jest przeznaczony dla „praktyków”, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie diagnostyki ultradźwiękowej w powietrzu/konstrukcji maszyn wirujących, urządzeń procesowych i elektrycznych.