wentylator przemysłowy

Wentylatory odpowiedzialne za wymianę powietrza w dobie koronawirusa musza być w pełni dyspozycyjne jak nigdy wcześniej.

Jak mieć pewność, że stacje wentylatorowe będą pracowały ciągle i awaria nie zaskoczy nas w najmniej oczekiwanym momencie?

W dzisiejszych czasach, gdy epidemia koronawirusa szaleje, wszyscy musi stawić czoła nowym wyzwaniom. W tych chwilach, kto może pracuje zdalnie. Z drugiej strony wszyscy wiemy, że aby gospodarka nasza i globalna nie upadła, musimy, w perspektywie kilku tygodni, wrócić do naszych zakładów pracy. Wydaje się, że wszyscy musimy położyć nacisk na zapewnienie pracownikom maksymalnie bezpiecznych warunków, w nowych okolicznościach. Jednym z niezbędnych obszarów, na którym należy się skupić, jest zapewnienie niezakłóconej i wydajnej pracy klimatyzacji oraz wentylacji.

 

Każda z centralnych instalacji klimatyzacyjnych, czy też HVAC, działa w oparciu o przetłaczanie mas powietrza, za pomocą różnego rodzajów wentylatorów, napędzanych silnikami elektrycznymi. Jak zatem zapewnić ich sprawność i długotrwałą, niezakłóconą, skuteczną, wymianę powietrza na świeże? Najtańszą i najskuteczniejszą metodą jest prowadzenie diagnostyki drganiowej.

 

Firma VIMS włącza się w wysiłki wszystkich, którzy chcą wspomóc naszą gospodarkę poprzez zaoferowanie tylko teraz zestawu walizkowego analizatora drgań ADASH A4900 Vibrio MS z darmowym oprogramowaniem i szkoleniem zdalnym, w wyjątkowo atrakcyjnym pakiecie cenowym.

 

Do końca kwietnia szkolenie wdrożeniowe z obsługi analizatora o wartości 1400 PLN GRATIS.

 

Zapraszamy do kontaktu: info@vims.pl

 

urządzenie przenośne

 

A4900 Vibrio MS jest urządzeniem łączącym w sobie miernik drgań, zbieracz danych oraz analizator drgań. Jest dostarczany jako kompletny system, włączając czujnik piezoelektryczny, podstawkę magnetyczną oraz kabel spiralny, do zastosowań przemysłowych. A4900 – Vibrio MS umożliwia wykrywanie: niewyważenia wirnika, niewspółosiowości współpracujących wałów, luzów i problemów z fundamentowaniem oraz kondycji łożysk tocznych i ich prawidłowego smarowania. Urządzenie wyposażone jest pamięć zapisu danych, która pozwala na wykonanie pomiarów zarówno według ustalonej ścieżki jak i doraźnie. Profesjonalne, polskojęzyczne oprogramowanie diagnostyczne DDS dla Vibrio MS dostarczane jest nieodpłatnie. Analizator wyposażony jest również w ekspercki system Adash FASIT, do automatycznego wykrywania typowych niesprawności maszyn.